Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Sexy Simona

  Krainové Dieta svědčí: Úplně nahá! Fotky, které musíte určitě vidět

  04.02.2016 06:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Modelka Simona Krainová je dračice, která dokáže i po letech v modelingu překvapit. O tom, že schová do kapsy i o generaci mladší kolegyně, není pochyb. Po dlouhé době ale šla úplně donaha a my máme žhavé fotky krásné blondýnky. Co ji donutilo opět shodit šaty?

  Simona Krainová lupa
  Simona má pořád co ukázat. | časopis Dieta

  Důvodem je kampaň, které se Simona upsala. Jmenuje se Hubneme do plavek a právě vnadná Krainová je její patronkou. O celé akci napsala i na svůj profil na Facebooku.

   

  "Už máte novou Dietu? Právě startujeme projekt Hubneme do plavek! Více info v časopise nebo na stránkách  www.hubneme-doplavek.cz! Už 6.února," sdělila Simona. A přesně tuto sobotu je akce s názvem Festival zdravotního životního stylu v Praze.

   

  Simona předvedla, proč je stále žádanou modelkou. S tím, že se musí před objektivem svléct, neměla nejmenší problémy!
   

  A právě kvůli tomuto projektu šla Simona opět donaha a ukázala všem svým konkurentkám, zač je toho loket. "V rámci projektu Hubneme do plavek, kterého jsem patronkou, jsme s úžasnou fotografkou a mojí kamarádkou Lucií Robinson nafotily fotostory a dvě titulky. Měla být jen jedna, ale nemohli jsme se s týmem časopisu Dieta rozhodnout," řekla nám Simona pozadí vzniku svých aktů.

   

  Pravdou ale je, že to nejsou úplně klasické a odhalené fotky. Simona vše rafinovaně ukryla. A i přes fakt, že už zanedlouho oslaví 43. narozeniny, své tělo může bez nejmenších problémů předvádět i bez šatů. Stačí se podívat na její Instagram.

  ste | bleskove.cz

  Témata: Krainová, modeling
  Komentáře ke článku
  loading...