Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  STRAŠIDELNÉ ZÁŽITKY

  Duch Amy Winehouse straší jejího otce!

  06.01.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Mitche Winehousea, otce zesnulé anglické zpěvačky Amy Winehouse, prý navštěvuje její duch. Má i důkazy!

  Amy Winehouse lupa
  Amy Winehouse mnoha lidem schází | Facebook

  Otec jedinečné zpěvačky Amy Winehouse je přesvědčený, že vnímá ducha své dcery. Vyjádřil se tak v rozhovoru pro britský deník The Sun. Prý za ním dcera chodí ze záhrobí do jejich domu v Kentu. "Její duch přijde a sedne si na konec mé postele. Jen tam tak sedí a vypadá jako ona, s tou její krásnou tváří, a dívá se na mě. Zeptám se jí, jestli je v pořádku, protože jsem nervózní, když tam je. ale je svým způsobem uklidňující, že je při mně," popsal svou zkušenost.  

  Zpěvačka k otci promlouvá i skrze drozda
   

  Winehouse věří, že ho s manželkou Amy přišla jednou navštívit i v podobě ptáka, kterého měla vytetovaného na ruce. "Týden po její smrti jsem byl v domě mé sestry, slyšeli jsme bouchnutí a do skla narazil drozd, který vypadal stejně jako ten na Amynom tetování. Přišli jsme k němu, zvedli ho a položili na bidlo. Stalo se to v noci, kdy ptáci nelétají, a on se vrátil a sedl si mi na nohu. Když jsme ho znovu vrátili, přišel, sedl si mezi nás a zpíval," vylíčil s tím, že si je jistý, že to není pouhý pták, ale jeho dcera.  "Je mnoho věcí, které se mi stávají a neumím je vysvětlit," dodal.

   

  Amy Winehouse vydala během života dvě alba - Frank (2003) a Back to Black (2006). Následně po její smrti vyšla také deska Lioness: Hidden Treasures (2011). Zpěvačka získala šest cen Grammy. Zemřela v roce 2011.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Amy Winehouse, duch, otec
  Komentáře ke článku
  loading...