Čtvrtek 22. března 2018
svátek má Leona, zítra Ivona
  STRAŠIDELNÉ ZÁŽITKY

  Duch Amy Winehouse straší jejího otce!

  06.01.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Mitche Winehousea, otce zesnulé anglické zpěvačky Amy Winehouse, prý navštěvuje její duch. Má i důkazy!

  Amy Winehouse lupa
  Amy Winehouse mnoha lidem schází | Facebook

  Otec jedinečné zpěvačky Amy Winehouse je přesvědčený, že vnímá ducha své dcery. Vyjádřil se tak v rozhovoru pro britský deník The Sun. Prý za ním dcera chodí ze záhrobí do jejich domu v Kentu. "Její duch přijde a sedne si na konec mé postele. Jen tam tak sedí a vypadá jako ona, s tou její krásnou tváří, a dívá se na mě. Zeptám se jí, jestli je v pořádku, protože jsem nervózní, když tam je. ale je svým způsobem uklidňující, že je při mně," popsal svou zkušenost.  

  Zpěvačka k otci promlouvá i skrze drozda
   

  Winehouse věří, že ho s manželkou Amy přišla jednou navštívit i v podobě ptáka, kterého měla vytetovaného na ruce. "Týden po její smrti jsem byl v domě mé sestry, slyšeli jsme bouchnutí a do skla narazil drozd, který vypadal stejně jako ten na Amynom tetování. Přišli jsme k němu, zvedli ho a položili na bidlo. Stalo se to v noci, kdy ptáci nelétají, a on se vrátil a sedl si mi na nohu. Když jsme ho znovu vrátili, přišel, sedl si mezi nás a zpíval," vylíčil s tím, že si je jistý, že to není pouhý pták, ale jeho dcera.  "Je mnoho věcí, které se mi stávají a neumím je vysvětlit," dodal.

   

  Amy Winehouse vydala během života dvě alba - Frank (2003) a Back to Black (2006). Následně po její smrti vyšla také deska Lioness: Hidden Treasures (2011). Zpěvačka získala šest cen Grammy. Zemřela v roce 2011.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Amy Winehouse, duch, otec
  Komentáře ke článku
  loading...