Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PŘICHYCENI

  Bočanová s Dejdarem?

  07.01.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Herečka Mahulena Bočanová pravidelně jezdí do věhlasného rakouského Nassfeldu. A pravidelně tam s ní bývá také Martin Dejdar! Náhoda?

  Mahulena Bočanová lupa
  Mahulena na horách | Hotel Falkensteiner

  Jižní strana rakouských Alp pravidelně láká české celebrity. A protože do rakouského Nassfeldu jezdí pravidelně, všichni už tu jsou jako jedna velká horská rodina, do které patří i herečka Mahulena Bočanová. „Vydařená zimní dovolená by podle mě měla vypadat přesně jako tady. Krásné alpské počasí, slunce celý den, po lyžování si s partou zajít na báreček, zatancovat si pod širým nebem, pak se vypotit v sauně a taky se dobře vyspat," popsala spokojeně zdatná lyžařka.  

  Do Rakouska se sjíždějí české celebrity i se svými dětmi
   

  „V zimě jezdím do Špindlu a do Rakouska vždy do Nassfeldu. Lyžování je tady totiž fantastické! Jsou tu skvělé sjezdovky, které si vybíráte podle náročnosti. Také mě hodně baví, že si můžu vybrat rakouskou, nebo italskou stranu a tudíž si i vybírat mezi těmito kuchyněmi, podle toho, na co mám chuť,“ svěřila se. 

   

  Jako máma bere při výběru dovolené ohled i na to, jak je daná lokalita vhodná pro děti. A tady na ně rozhodně nikdo nezapomíná. „Nejvíc se mi líbí, že je na hotelu bazén s klouzačkou pro děti, ve kterém je teplá voda, vydržíme tam třeba i dvě hodiny. A také venkovní bazén s teplou vodou, kdy zároveň koukáte na Alpy. To je pro děti naprosto úchvatný zážitek.“

   

  Zdejší prostředí, sjezdovky i wellness si pochvaluje také Martin Dejdar nebo slovenský hudebník Vašo Patejdl, který zde i vystoupil a zahrál stovkám českých lyžařů. „Jsem tady podruhé a to je v mém případě trochu výjimka. Jsem totiž člověk, který rád objevuje nové oblasti a jen výjimečně se někam vrací," prozradil.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...