Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

  Kartář Láďa: V roce 2018 se musíme více řídit intuicí, než rozumem! A pozor na podvody!

  31.12.2017 13:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Co nás čeká a nemine? Nikdo neví, ale někteří tuší! Napovědět, jaký bude příští rok, mohou karty. Pro čtenáře Bleskově.cz je vyložil přední český kartář Láďa.

  Kartář lupa
  Kartář Láďa věští z karet i mnoha celebritám | Archiv

  Kartář Láďa Bleskově.cz prozradil, co nás čeká v následujících dnech. Jeho vize vás potěší!


  Jaký bude rok 2018? 
  Rok 2018 bude podle mých karet přát práci, bude se řešit láska, mezilidské vztahy. A musíme se učit sebelásce, protože ta je důležitá, pokud jde láska, tak se nám bude dařit jak v soukromém životě, tak i profesním. V roce 2018 půjde více lídí duchovní stránkou. Půjdeme si také velmi tvrdě za svým a nenecháme se odbýt. Také to bude rok o přátelství a pomoci druhým!


  V čem bude nadcházející rok jiný?
  Bude se dařit v práci, udržíme si finance, po duchovní stránce budeme na vyším levlu a tím si budeme všeho vážit a více vše pochopíme a svojí energii můžeme vše přivolat.  

  Pozor na falešné přátele, kteří nás mohou obelhávat
   

  Čeho se máme obávat? 
  Že nás mohou zklamat přátelé, obelhávat nás, závisti a také nejistoty. Ale některé věci záleží čistě na nás. Mezilidské vztahy - to znamená s rodinou to půjde nahoru a dolu, a bude to o důvěře… V partnerských vztazích budou problémy, někteří lidé si nebudou vzájemně věřit, ale vše musí být o komunikaci, jak nebudou komunikovat, vztah skončí. Na pracovišti se lidé budou předhánět, kdo bude lepší a tím mohou být i větší podrazy… Musíme poslouchat svoji intuici a do ničeho se zbytečně neplést. Více se řídit intuicí, než rozumem! 


  Budou vztahy pevnější, než v uplynulém roce?
  Ano, když budou lidé spolu komunikovat, řešit vše podstatné, tedy problémy a neutíkat od nich, tak ano! Lidé se budou více učit, to bude posun k lepšímu. Veškeré kurzy, rekvalifikace atd.., budou úspěšné, lidé na sobě začnou více pracovat, což bude jedině dobře Budou chtít sami sobě něco dokázat. A jak se říkám, musím být hlavně já v pořádku a pak mohu pomáhat ostatním. Pokud nejsem v pořádku já, jak psychicky, tak fyzicky, nemohu pomáhat ani já . Ale lidé budou chtít na sobě pracovat, což je dobrá zpráva.


  Na co bychom si zdravotně měli dávat pozor?
  Se zdravím si dávejte pozor na tlak, srdce, ekzémy, psychiku! 


  A co se financí a práce týče? 
  Je dobré hlídat si finance. Dokážeme vydělat, ale i pustit, takže hlídat si peníze a utrácet či investovat s rozmyslem. Nepodepisovat nevyhodné uvěry, dávat si pozor na některé “přátele”, hodně věříme a někdy ne zrovna správně. Karty také říkají, že lidé budou dostávat falešné nabídky na práci a budou je přesvědcovat o nástupu, ale ve skutečnosti to tak nebude! Bude to pouze jen na dva tři měsíce, a pak je propustí, takže pozor na neseriózní jednání. Když to shrneme, je dobré si dávat velký pozor na to, když vám někdo bude nabízet nějakou prácovní smlouvu s dobrým výdělkem. Dobře si vše prostudovat a i se poradit.  Co se hypoték týče, úroky půjdou nahoru, někteří nebudou zvládat platit, takže opět, velmi s rozmyslem. Od toho mohou vznikat velké stresy, psychické problémy a nemoci, což spolu souvisí! 


  Jak to bude třeba s porodností v ČR? 
  Dětí by se mělo narodit více, než letos - to je dobrá zpráva.


  A co byste, Láďo, vzkázal na závěr lidem, kteří hledají odpověď na budoucnost v kartách?
  V životě si musíme hodně věřit, abychom dokázali to, co cheme. Vše záleží jen na nás samotných. My kartáři můžeme každého jenom postrčit, ukázat mu cestu,  aby udělal krok dopředu. Ale rozhodnutí je pak na každém. Každý z nás umíme ocenit od kohokoliv jakoukoliv radu. Hlavní věc je, řiďte se intuicí!!!  A pamatujte, lidé nám ubližují jen tolik, kolik jim dovolíme! Proto hledejte ve své duši lásku, vznešenost a do života vám budou přicházet i méně náročné situace. Buďte na sebe pyšní, obklopte se lidmi, kteří vás mají rádi a dělejte jen to, co vás skutecně naplňuje. Vizualizujte si život takový, jaký ho chcete mít. Sebevědomé sny, kdy dopředu nic nevzdáváme, nám dávají tu správnou chuť do života.


  Kdyby od vás naši čtenáři chtěli vědět více, osobní rozbor, rady, jak se s Vámi mohou spojit? 
  Je to jednoduché, najít mne mohou na webu www.kartarlada.cz . Ale upozorňuji, že jsem upřímný. Nikomu nic “nemaluji”, to co vidím v kartách, sděluji, ať je to někomu příjemné, nebo ne. Protože říkat někomu, že je úspěšný, šťastný a skvělý, když to tak není, je lež. A já nelžu, stejně jako nelžou karty. Rád si udělám na každého tolik času, kolik potřebuje. A všem přeji šťastný rok 2018.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...