Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PŘÁNÍ JEŽÍŠKOVI?

  Honda GoldWing se vrací v novém kabátě!

  10.11.2017 14:00 / auto google+ twitter facebook

  Mnozí motoristé si asi budou přát novou Hondu pod stromeček! Tahle mašina si o to vyloženě koleduje! Obří cestovní motocykl je vybavený snad vším, nač si vzpomenete - a vrací se do Evropy.

  Honda GoldWing motorka. lupa
  Honda GoldWing se hodí zejména dobrodruhům na delší cesty. | Honda

  Po pauze, zapříčiněné zpřísněním ekologických norem, se na evropský trh vrací vlajková loď Hondy, mašina Honda GoldWing.

   

  Tento čtyřsetkilový kolos prošel výraznými změnami. "Na první pohled patrné jsou ostré hrany, které GoldWing nově získal, a liší se tak poměrně zásadně od svých předchůdců," popsal pro Bleskově.cz moto nadšenec Nikolas Mandin s tím, že přepracování se dočkala i palubní deska, která má nově sedmipalcový displej s navigací a ovládáním audiosystému.  

  Do objemného kufru nacpete vše, co na dlouhou cestu potřebujete.
   

  "Nový GoldWing má všechno, co bychom od něj očekávali," uvedl a zdůraznil především elektricky nastavitelný štít, tempomat, asistenta rozjezdu do kopce, volitelnou dvouspojkovou převodovku a legendární zpátečku. "Samozřejmostí je velký úložný prostor, který činí až 110 litrů," dodal.

   

  Kromě vizuálních změn došlo i na přepracování podvozku, zmenšení objemu nádrže, inovací prošel také motor. "Pořád se jedná o šestiválec o objemu 1833 cm³, nově však má každý válec čtyři ventily místo původních dvou," doplnil.  Všechny tyto změny a použití moderních materiálů snížily celkovou hmotnost motorky o 48 kilogramů, a spotřeba klesla na skvělých 5,6 litrů na 100 kilometrů.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...