Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÝ MODEL

  Novou Škodu Karoq přijely do Švédska představit i Rolins se Švandovou!

  19.05.2017 00:01 / auto google+ twitter facebook

  Mladoboleslavská automobilka na speciální prestižní akci pro 400 hostů ve švédském Stockholmu ve čtvrtek večer odhalila nový model Karoq. Jak se Bleskove.cz podařilo zjistit, na VIP večeru ČR a její kulturu zastupovaly zpěvačka Dara Rolins a herečka Jana Švandová.

  Škoda Karoq lupa
  Škodu Karoq představili ve švédském Stockholmu! | Škoda Auto

  Škoda má po nástupci Yetiho a po větším Kodiaqu své druhé SUV. Vyrábět se oba modely budou v Kvasinách na Rychnovsku.Škoda Karoq nahrazuje model Yeti, první SUV od Škody, které na trh přišlo v roce 2009. Proti němu je nový model o dost větší. Jediným parametrem, kde došlo ke snížení, je výška. Ta již není 1645, ale je o rovných 40 milimetrů nižší.

   

  Proti Kodiaqu je Karoq o podstatných 315 mm kratší. Nabízí se výhradně v pětimístném provedení, zadní sedačky ale mohou být za příplatek posuvné o 50 milimetrů.  

  Ve švédském Stockholmu představili novou Škodu Karoq, která se od června začne vyrábět v ČR!
   

   

  „Zadní sedačky, na přání třístupňově vyhřívané, je možné sklopit do roviny či vyjmout. Karoq jezdí na minimálně 16palcových kolech, maximem je pak průměr 19 palců. Verze bez pohonu všech kol mají podvozek tvořený zadní torzní příčkou, všechna provedení 4x4 mají čtyřprvkovou zadní nápravu,” říkají výrobci.

   

  Příští rok mladoboleslavská automobilka ukáže deriváty Karoq Scout, Sportline a nejluxusnější provedení Laurin & Klement. Sportovní provedení RS se neplánuje, v případě většího Kodiaqu ho ovšem na trh automobilka uvede.

   

  Výroba Karoqu začne v Kvasinách na přelomu června a července, jako první se dočkají zákazníci z Česka, a to koncem září. Ve slušné výbavě přijde nové menší SUV od Škodovky na asi půl milionu korun! Problém však prý je ten, že se na Karoq zákazníci něco načekají. Některé zdroje tvrdí, že ze začátku to může být i více jak půl roku!

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...