Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RÁDA JEZDÍ!

  Nechci jen tupě točit volantem, říká zpěvačka Klára Kolomazníková

  01.03.2017 23:30 / auto google+ twitter facebook

  ExHolka Klára Kolomazníková je jednou z mála řidiček, které se nechtějí jenom vozit, ale pořádně si zařídit! Proto také nemusí automatické převodovky! Dokázala to teď, když si převzala nové auto!

  Kolomazníková lupa
  Klára Kolomazníková není z těch, které by jen točily volantem a vozily se! | Archiv K. Kolomazníkové

  Klára Kolomazníková vydala před pár týdny nové CD s názvem Claara Nebe spí. A kromě toho si převzala i nové auto. Úplně nový Ranault Captur jí vyloženě sluší. Černo-bílý fešák má vše, co zpěvačka na svých cestách potřebuje!

   

  „Rozhodně jsem nechtěla automat. To byl ale taky jediný můj požadavek na vůz. Nejsem ta blondýna, co se jen vozí, točí volantem a mačká dva pedály. Chci tři," svěřila se Bleskove.cz Klára Kolomazníková.  

  Klára Kolomazníková má ráda svižnou, ale bezpečnou jízdu už proto, že vozí malou dceru!
   

   

  „Renaulty mám ráda, a proto jsem byla i ráda, že jsem uzavřela spolupráci s ďáblickým autosalonem, který mi nabídl tohohle krasavce. Je tam dokonce i připojení na internet, což je pro mě wau. Než na to na všechnu přijdu, budou další Vánoce," usmívala se Klára, alias Claara.

   

  „Jezdím svižně, ale bezpečně. Už proto, že vozím malou dceru Valinku. Na bezpečnost sázím především. Jsem taky ráda, že tohle auto má řadu bezpečnostních prvků. Že je vyšší a cítím se v něm bezpečně," podotkla zpěvačka.

   

  Rychlost prý často neporušuje. Občas se prý zapomene, ale ne nějak zásadně. „Nebydlím přímo v Praze, takže na cestách jsem hodně. Vím, že je to na silnicích nebezpečné, ale na druhou stranu, to bych nemohla vyjet nikam. Proto jsem taky ráda, že mám nové, krásné auto, které mi dává pocit bezpečí," dodala Klára Kolomazníková, která má nasmlouvaná nová vystoupení, na která se vydá právě novým černo-bílým fešákem. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...