Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MODELY V NOVÉM

  Nový Golf rozpozná i chodce u silnice!

  25.01.2017 08:35 / auto google+ twitter facebook

  Nové a inovované Golfy uvádí na český trh automobilka Volkswagen. Jde o modely Golf a Golf Variant s mnoha technickými i designovými novinkami. V březnu nabídku obohatí ještě plug-in hybridní verze Golf GTE a čistě elektrický e-Golf.

  Golf lupa
  Nový VW Golf zaujme každého a nabídne řadu vychytávek! | Volgswagen

  Základní Golf Trendline s pětidveřovou karoserií a motorem 1.0 TSI o výkonu 81kW (110k) přijde na nějakých 412 000 korun a kombi Golf Variant je o nějakých skoro 40 tisíc dražší. 

   

  “Golf modelového roku 2017 přijíždí s nově navrženou přídí s LED diodami pro denní svícení a rovněž přepracovanou zádí s novým nárazníkem a LED zadními světlomety pro všechny verze,” uvádí automobilka.

   

  Mezi novinky patří také progresivní asistenční systémy, jako je například asistent pro jízdu v dopravní koloně, částečně autonomní jízda rychlostí až 60 km/h, nebo funkce pro rozpoznávání chodců, která je součástí systému pro nouzové brzdění Front Assist.  

  Automobilka VW uvádí na trh inovované vozy Golf a Golf Variant s mnoha vychytávkami!
   

   

  Užitečného pomocníka ocení řidiči v asistentovi pro jízdu s přívěsem nebo v parkovacím asistentu. V případě náhlé zdravotní indispozice řidiče zasáhne asistent pro stav nouze Emergency Assist a vozidlo bezpečně zastaví. A zároveň zavolá pomoc a lokalizuje vůz.

   

  Nově koncipovány byly rovněž veškeré informační a zábavní systémy. Vrcholná verze s dotykovým displejem o úhlopříčce 9,2 palce nese označení Discover Pro a jako první v kompaktní třídě nabízí možnost ovládání gesty. Poprvé si mohou zákazníci pro model Golf objednat zcela digitální panel přístrojů.

   

  Vychytávek je celá řada a přitom si VW drží zajímavý a nadčasový design pro vozy Golf i Golf Variant. V nabídce jsou také v celé řadě barevných provedení a za příplatek si lze pořídit samozřejmě i další výbavu, včetně automatické převodovky, kožených sedaček a dalších vymožeností!

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: auto, novinky, VW, golf
  Komentáře ke článku
  loading...