Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÁ AUTA

  Škoda Auto dostala super kšeft za čtvrt miliardy!

  16.12.2016 12:00 / auto google+ twitter facebook

  Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto získala super kšeft! Jde o zakázku na dodávku 770 osobních vozů pro státní správu. Stát poprvé hledal v soutěži více vozů pro více resortů, aby ušetřil.

  Škoda Auto lupa
  Škoda Auto dodá 770 vozidel pro státní správu! | Škoda Auto

  Částka, kterou Škoda Auto díky dodávce vozů získá, je 244 milionů korun. Uvedl to mluvčí Škody pro český trh Vítězslav Pelc.

   

  Soutěž organizovalo ministerstvo vnitra, vozy využije i ministerstvo obrany a zemědělství. Ministerstva obdrží vozy v modelových řadách Škoda Octavia, Škoda Rapid a Škoda Fabia.  

  Škoda Auto dodá pro státní správu celkem 770 vozů Octavia, Fabia a Rapid za 244 milionů korun!
   

   

  "Jedná se o 770 civilních vozů pro ministerstvo vnitra a jemu podřízené organizace, ministerstvo zemědělství a ministerstvo obrany. Jde tedy o rámcovou smlouvu pro tři ministerstva dohromady. Doba trvání smlouvy je do prosince 2018," řekl Pelc.

   

  Podle rámcové kupní smlouvy ministerstva nakoupí nejvíce Fabií, a to 418, dále 216 vozů Škoda Octavia v různých verzích a provedeních a 136 kusů modelu Rapid Spaceback. "Rozdíl cen oproti běžným ceníkům je více než 30 procent," sdělil Ondřej Krátoška z tiskového oddělení ministerstva vnitra.

   

  Nabídku podle protokolu z otvírání obálek podaly čtyři firmy. Kromě Škody Auto měly zájem ještě její dealeři Přerost a Švorc, Okim a Auto IN. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...