Sobota 20. ledna 2018
svátek má Ilona, zítra Běla
  NOVÁ AUTA

  Škoda Auto dostala super kšeft za čtvrt miliardy!

  16.12.2016 12:00 / auto google+ twitter facebook

  Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto získala super kšeft! Jde o zakázku na dodávku 770 osobních vozů pro státní správu. Stát poprvé hledal v soutěži více vozů pro více resortů, aby ušetřil.

  Škoda Auto lupa
  Škoda Auto dodá 770 vozidel pro státní správu! | Škoda Auto

  Částka, kterou Škoda Auto díky dodávce vozů získá, je 244 milionů korun. Uvedl to mluvčí Škody pro český trh Vítězslav Pelc.

   

  Soutěž organizovalo ministerstvo vnitra, vozy využije i ministerstvo obrany a zemědělství. Ministerstva obdrží vozy v modelových řadách Škoda Octavia, Škoda Rapid a Škoda Fabia.  

  Škoda Auto dodá pro státní správu celkem 770 vozů Octavia, Fabia a Rapid za 244 milionů korun!
   

   

  "Jedná se o 770 civilních vozů pro ministerstvo vnitra a jemu podřízené organizace, ministerstvo zemědělství a ministerstvo obrany. Jde tedy o rámcovou smlouvu pro tři ministerstva dohromady. Doba trvání smlouvy je do prosince 2018," řekl Pelc.

   

  Podle rámcové kupní smlouvy ministerstva nakoupí nejvíce Fabií, a to 418, dále 216 vozů Škoda Octavia v různých verzích a provedeních a 136 kusů modelu Rapid Spaceback. "Rozdíl cen oproti běžným ceníkům je více než 30 procent," sdělil Ondřej Krátoška z tiskového oddělení ministerstva vnitra.

   

  Nabídku podle protokolu z otvírání obálek podaly čtyři firmy. Kromě Škody Auto měly zájem ještě její dealeři Přerost a Švorc, Okim a Auto IN. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...