Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LUXUSNÍ VÝROBA

  Aston Martin vyrobí unikátní auta, ale nebudou smět na silnice! Cená vás totálně šokuje!

  11.12.2016 15:10 / auto google+ twitter facebook

  Britská automobilka Aston Martin chystá výrobu luxusních modelů vozidel. Cena je ovšem astronomická. Zajímavostí této automobilky je, že původně měla vyrábět vozy jen v letech 1959 až 1963. 

  Aston Martin lupa
  Cena modelů bude pouhých 48 milionů korun! | Aston Martin

  Automobilka chce příští rok totiž obnovit produkci slavného modelu DB4 GT, v plánu je stavba 25 kusů. Aston Martin přitom udělá všechno pro to, aby nové exempláře co nejautentičtěji navázaly na původní vozy. Vyrábět se například budou na stejném místě, v Newport Pagnell, a jejich identifikační čísla budou pokračovat tam, kde skončilo originálních 75 aut, tedy u 0202R.

   

  “Nové vozy však budou postaveny v odlehčené specifikaci, u níž historie registruje pouhých sedm vyrobených kusů,” uvádí management společnosti.  

  Cena obnovených modelů Aston Martin se bude pohybovat okolo 48 milionů korun.
   

   

  Způsob výroby má být podobný tomu z minulosti, ovšem moderní technologie chybět nebudou! Pod kapotou má být řadový šestiválec se dvěma svíčkami na každém válci, který bude na zadní kola posílat výkon okolo 340 koní. Motor je spojen se čtyřstupňovou manuální převodovkou.

   

  Majitelé "nové" DB4 GT Continuation nebudou však smět na běžné silnice, auto totiž nedostane homologaci a bude určeno pouze pro závodní okruhy. Automobilka tvrdí, že tímto způsobem chce zdůraznit závodní úspěchy původního vozu.

   

  Cena bude astronomická! Pohybovat se má okolo 1,5 milionu liber, tedy asi asi 48 milionu korun. Původní  DB4 GT však stála jednou tolik! 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...