Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NAPROSTÁ NOVINKA

  Tesla, která bude sama řídit!

  23.10.2016 10:00 / auto google+ twitter facebook

  Elektrický automobil Tesla má nejlépe vyvinutého autopilota mezi sériově vyráběnými auty. Šéf firmy Elon Musk nyní přišel s tvrzením, že ve výrobě jsou již Tesly, které umožní řídit vozidlo v režimu autopilot.

  Tesla lupa
  Tesla má už prý ve výrobě auta, která budou jezdit bez pomoci řidiče! | Archiv

  Tyto vozy by měly být schopny projet přes USA, aniž by se řidič dotkl volantu. Auta dostanou nový procesor Nvidia, osm kamer, dvanáct senzorů a rychlejší radar.  

   

  Společnost oznámila, že s novým vybavením již vyrábí modely Model S a Model X. Tesla ještě testuje nový software, který auta dostanou, když bude stoprocentně připravena. Problém však má původní výrobce systému autopilota pro Teslu, který tvrdí, že Musk příliš tlačí na pilu a příliš se spěchá tím, že systém používá na věci, na které nebyl vyvíjen.  

  Automobilka Tesla prý začala vyrábět vozy, které budou řídit zcela samy!
   

   

  Americký miliardář však oponuje tím že již koncem roku 2017 bude vůz značky Tesla schopen přejet z New Yorku do Los Angeles, aniž by se řidič dotkl volantu. Musk je však znám svými odvážnými termíny, které později musí posouvat. Jeho konkurence tvrdí, že bude mít autopilota ve svých modelech připraveného v letech 2019 až 2021.  

   

  Tesla plánuje funkci autopilota vylepšovat i u starších modelů. Ty však nebudou schopny podávat až takové výkony jako novinky.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...