Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DOBRÁ CENA

  Cena nové Škody Kodiaq odhalena!

  16.09.2016 19:50 / auto google+ twitter facebook

  Nová Škoda Kodiaq, kterou před skoro dvěma týdny v Německu odhalil i Karel Gott, už zná svou cenu. Respektive automobilka ji nepřímo prozradila. Není nijak výrazně závratná. Oproti některým modelům Škodovky je, zdá se, přijatelná!

  Škoda Kodiaq lupa
  Škoda Kodiaq bude na českém trhu zhruba za 660 tisíc! | Skoda-Auto.cz

  Podle zatím neoficiálních informací by se měla cena škodováckého SUV na evropském trhu pohybovat asi okolo 24 520 eur, tedy zhruba 660 tisíc korun. Cena na českém trhu ale může být odlišná. Záleží také na nabídce výbavy a motorizací.

   

  Automobilka Škoda ale oficiálně zatím částku neupřesnila. „Ceny vozu zveřejníme během pařížského autosalonu. Do té doby nebudeme žádné spekulace komentovat,“ uvedl mluvčí Škoda Auto Jozef Baláž.  

  Cena nové Škody Kodiaq by se mohla pohybovat okolo 660 tisíc korun. Přesnou částku ale automobilka ještě neuvedla.
   

   

  Kodiaq se tedy bude cenově pohybovat zhruba podobně, jako současný Superb. Ten je k mání za asi 630 tisíc korun, tedy v základní lepší verzi.

  .

  Automobilka si od Kodiaqu hodně slibuje a už nyní ho vychvaluje do nebes. „Nové SUV tradiční české značky splňuje ambiciózní kvalitativní standardy,“ řekla o výsledcích testu Silke Rosskothen z tiskového oddělení Škoda Auto.

  nely | bleskove.cz

  Témata: auto, cena, SUV, Škoda Kodiaq
  Komentáře ke článku
  loading...