Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÝ VŮZ

  Novou Škodu Kodiaq odhalil nejslavnější český zpěvák, slavný i v Německu!

  01.09.2016 19:25 / auto google+ twitter facebook

  Automobilka Škoda Auto odhalila v Berlíně ve čtvrtek večer svou novou perlu. Jde o Škodu Kodiaq, kterou nemohl jako kmotr představit nikdo jiný, než nejslavnější český zpěvák, který je v Německu neméně slavný, Mistr Karel Gott.

  Škoda Kodiaq lupa
  Škoda Kodiaq, jak byla představena v Berlíně! | Škoda Auto

  Zpěvák Karel Gott, který vyhrál boj nad zákeřnou nemocí a momentálně vypadá naprosto skvěle, odletěl dopoledne do Berlína soukromým letadlem, aby se účastnil slavnostního odhalení v industriálních prostorách bývalé berlínské elektrárny.

   

  „Těžko najít osobnost, která by lépe symbolizovala český úspěch v Německu než Karel Gott. A těžko najít firmu, která by v Německu lépe prezentovala kompetenci českého průmyslu než Škoda Auto,“ uvedl mluvčí automobilky Vítek Pelc.

   

  Do německé metropole odletěl bez manželky Ivany v doprovodu mluvčí Anety Stolzové a zdrží se tam do pátku. V Berlíně se slavnostního odhalení nového modelu škodovky účastnil i český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD).

   

  Nový vůz, který na slavnostním večeru odhalil Karel Gott, má délku 4,7 metru, což je o půl metru více než má aktuální yeti. Kufr o základním objemu 720 litrů je největší ve své třídě. Jako první model Škody bude Kodiaq vybaven na přání i třetí řadou sedadel.  

  Karel Gott odhalil v německém Berlíně novou Škodu Kodiaq. Ta se začne prodávat začátkem příštího roku!
   

   

  Nový model slibuje chytré vychytávky, jako třeba ochranu hran dveří před odřením, elektricky ovládanou dětskou pojistku zadních dveří nebo opěrky hlavy poskytující oporu při spaní. Na přání bude dodáván také vyhřívaný volant.

   

  Kodiaq vyrazí po dnešním slavnostním představení v Berlíně na autosalonovou premiéru do Paříže. Zákazníci si ale na vůz musí počkat. S prodejem se začne začátkem příštího roku. Cena základního modelu se bude pohybovat okolo 650 tisíc korun.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...