Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Netradiční limuzína

  Takhle to dopadá, když se to opravdu hodně prodlouží. Dali byste si říci?

  10.11.2015 07:00 / auto google+ twitter facebook

  O velkých autech se říká, že si je majitelé kupují kvůli prodloužení sebevědomí. Jestli tento názor zastáváte a potřebujete své sebevědomí prodloužit opravdu hodně, pak by vás mohla zajímat tahle Toyota. Jde o pick-up Tundra upravený speciálně pro SEMA Show 2015.

  Toyota lupa
  Není limuzína jako limuzína. Tahle je fakt velká, fakt luxusní a ještě k tomu má i korbu, takže je f | Toyota

  Pravda, design se nikterak zásadně nezměnil, jenže je tu takový jeden drobný detail. Tohle auto má o 2,3 m prodloužený rozvor náprav a na jeho karoserii napočítáte osm dveří. Plus samozřejmě korbu, kdybyste třeba zrovna potřebovali odvézt nějaký ten náklad.

   

  Japonská off-road limuzína nabízí extrémně luxusní interiér, kdy v každé řadě najdete dvě luxusní křesla přesně tak, jak to mají některá malá soukromá letadla. Atmosféru na palubě vylepšuje také perfektní kůže, kterou byl očalouněn celý interiér a leštěné dřevo, které pokrylo zbývající místa.

   

  Jestli očekáváte nějakou tu specialitu také pod kapotou, asi budete zklamáni, protože tam se nic nezměnilo. I řádně prodloužená Tundra používá osmiválec o objemu 5,7 litru a má tak výkon 386 koní. Něco nám ale říká, že to v tomto případě fakt nikomu vadit nebude.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Toyota, limuzína, moto, auto
  Komentáře ke článku
  loading...