Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Královské auto

  Královna Alžběta se zbavila svého starého Range Roveru. Za co ho vyměnila?

  18.06.2015 07:00 / auto google+ twitter facebook

  Od roku 2002 jezdí britská královna v Range Roveru, což je v Anglii taková pěkná tradice, protože šlo o v pořadí už třetí auto, které Land Rover poskytl pro potřeby královského trůnu. Po třinácti letech ale nastal čas staré auto vyměnit za nové. Že by příležitost pro Bentley, Porsche nebo snad Audi? Ani náhodou.

  Land Rover lupa
  Po třinácti letech míří do služeb královny Alžběty nové auto. Překvapení nečekejte, žádné tradice se | Land Rover

  Nové auto, které před nedávnem královna Alžběta poprvé vyzkoušela, je opět od Land Roveru a opět jde o Range Rover. Konkrétně britská automobilka připravila speciál postavený na základech verze s prodlouženým rozvorem náprav a hybridním pohonným ústrojím.

   

  I když je v nabídce i varianta s výkonem přes 500 koní, královna asi chtěla jezdit úsporně. A tak má pod kapotou naftový šestiválec dopovaný jedním elektromotorem. Na přehlídkách pak ujede něco málo přes jeden kilometr v čistě elektrickém režimu.


  Auto upravila divize Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations a jak jste si asi už stihli všimnout, tento Range Rover nemá střechu. To aby mohla královna bez problémů mávat svým poddaným. Tak tedy přejeme mnoho šťastných hybridních kilometrů.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...