Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Luxusní SUV

  Bentley už odstartovalo sériovou výrobu modelu Bentayga

  29.11.2015 07:00 / auto google+ twitter facebook

  Je to tady, každý určitě zuřivě šetřil a teď může své úspory řádně uplatnit. Benltey totiž začalo vyrábět model Bentayga, který sice stojí mnoho milionů korun, ale který také umí jezdit přes 300 km/h, což aktuálně žádné jiné SUV z produkce běžných automobilek nedokáže. A také používá přeplňovaný dvanáctiválec a když si připlatíte, můžete mít v interiéru prvotřídní luxus a v kufru futrál na šampaňské. To přece potřebujete.

  Bentley lupa
  A je to tady. Bentley odstartovalo sériovou produkci modelu Bentayga. První exemplář nedávno vyjel z | bentley

  Zahájení výroby v továrně v Crewe samozřejmě provázely velké oslavy. Aby také ne. Celý projekt Bentayga se připravoval čtyři roky a stál více než 800 milionů liber, protože se musela továrna poněkud upravit. Zároveň vzniklo na 1500 nových pracovních míst pro ty šťastné lidi, kteří se mohou na výrobě tohoto speciálu podílet.


  A víte co je na tom všem nejlepší? Bentley nezůstane pouze u jednoho speciálu z kategorie SUV. Ono totiž plánuje ještě druhé SUV, které by se postavilo po bok BMW X6 nebo Mercedesu GLE. Ano, mělo by to být SUV/kupé, prostě další obluda. Akorát že tahle obluda má mít ještě více koní než Bentayga, má být sportovnější a hlavně má jezdit přes 320 km/h! V Ženevě prý bude koncept a sériové auto dorazí ještě do konce příštího roku. To jsou věci....

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Bentley,, SUV, moto, auto
  Komentáře ke článku
  loading...