Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BOMBA

  "Auto nad stovku" není žert, víc nezaplatíte!

  22.05.2018 16:09 / auto google+ twitter facebook

  Věřili byste tomu, že můžete mít auto jen za o něco málo více než 100 Kč na den? A dokonce s automatickou převodovkou? Žádný trik, je to realita!

  Auto nad stovku lupa
  Auto nad stovku | archiv

  Je libo Hyundai i20, i30 nebo snad vyšší třídu od  jedné z nejprodávanější značky na českém trhu? Nebo dokonce „elektriku“? Žádný problém, všechno jde a navíc ušetříte hromadu peněz. Jak je to možné?

    

  „Žádnou pastičku nenajdete. Prostě proto, že tam není,“
   

   Můžete si totiž půjčit pěknou řádku dalších aut za bezkonkurenčně nejlepší ceny. Samozřejmě jsme chtěli vědět, v čem je háček. Jak je možné, že konkurence nabízí stejné typy aut, ale zaplatíte tam daleko více? Vždyť rozdíl je minimálně deset tisíc měsíčně! „Žádnou pastičku nenajdete. Prostě proto, že tam není,“ má jasno zástupce firmy. "Vtip" je totiž v tom, že vozy mají reklamní polepy. Tím se vlastně zaplatí to, co byste dali za nájem jiným autopůjčovnám. Něco takového u nás nemá obdoby a je jasné, že projekt "Auto nad stovku" bude skvěle fungovat! Protože kdo si umí dát dvě a dvě dohromady, vyjde mu naprosto jasně, kde si půjčit vůz. Levněji to nejde.

   

  redakce | bleskove.cz

  Témata: auto
  Komentáře ke článku
  loading...