Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEOPAKOVATELNÝ ZÁŽITEK

  Do Česka se chystá stovka exkluzivních veteránů Peugeot

  20.04.2018 10:05 / auto google+ twitter facebook

  Peugeot je jednou z nejstarších automobilek na světě. Na svoji historii je náležitě hrdý, stejně jako na své legendární vozy. Některé z nich budou k vidění od 8. do 10. června na 26. světovém srazu veteránů značky Peugeot, který se poprvé v historii koná v ČR.

  Nejstarší automobilka na světe. lupa
  Nejstarší automobilka na světe | Peugeot.cz

  Víkendový program proběhne na trase Praha – okolí Nižboru- Zbiroh – Plzeň a bude zajímavý nejen pro účastníky, ale také pro diváky, kterým se na více místech otevírá jedinečná možnost spatřit zhruba stovku exkluzivních veteránů z celého světa, a to včetně předválečných vozů, jako např. Peugeot 403.

   

  Předválečný Peugeot 403 již brzy vyrazí na trasu z Prahy do Plzně
   

  Pro veřejnost bude nejatraktivnějším místem pražské Dvořákovo nábřeží za Rudolfinem, kam účastníci srazu zavítají v sobotu 9. června od 10 do 12 h, a všechny vozy zde budou po tuto dobu stát. Dalším místem, kde se očekává velká divácká účast, bude Plzeňský pivovar. I zde se uskuteční  velkolepá přehlídka všech přihlášených vozů, a to v neděli 10. června od 10 do 14 h.

   

  Patříte-li mezi milovníky automobilové historie, rozhodně si toto setkání nenechte ujít, protože v ČR se zřejmě už nikdy nebude opakovat. Máte-li doma veterána se lvem ve znaku, využijte této mimořádné příležitosti a staňte se jedním z aktérů akce. Přihlášky a bližší informace najdete zde

   

   

  Max | bleskove.cz

  Témata: Peugeot
  Komentáře ke článku
  loading...