Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  EXKLUZIVNÍ PROSTORY

  Showroom Hyundai vás prostě oslní!

  13.02.2018 17:52 / auto google+ twitter facebook

  Každá automobilka i každý prodejce se chtějí nějak prezentovat. Je to logické, že když není krásný showroom, tak se jen těžko nalákají nějací zákazníci. Společnost Exclusive Cars, což oficiální dealer značky Hyundai, teď představuje zbrusu nově „vytuněné“ prostory na Žebráku. Pro Hyundai jedině tam, tak jako Playboy.

  Hyundai lupa
  Špičková auta v supermoderním prostoru | Exclusive Cars

  Pokud uvažujete o novém autě, nový showroom na Žebráku byste neměli vynechat. Hned u sjezdu z dálnice na Plzeň si můžete vybrat z obrovského množství nových vozů za velmi příznivé ceny. Výběr si samozřejmě užijete v pohodové atmosféře, kdy se o vás postará kvalifikovaný personál. Navíc nový kabát showroomu vás stoprocentně uchvátí, jednoznačně dnes patří mezi nejlepší v celé České republice. Nakonec, podívejte se do fotogalerie, ať víte, do čeho jdete.  

  Hyundai si oblíbily i největší krásky
   

  O prestiži dealerství na Žebráku svědčí i fakt, že si tam své flotily pravidelně doplňují tuzemské firmy, které sází na českou kvalitu. Značka Hyundai je však oblíbená i mezi celebritami, vždyť v nich jezdí například i České Miss. Jestli teď na silnicích potkáte Hyundai Santa Fé v barvách prestižního magazínu Playboy, můžete si být jisti, že  byl takto zkrášlen a dodán také v dealerství na Žebráku. Nakonec, i projekt www.autozastovku.cz vznikl v tomto dealerství. Mrkněte se do fotogalerie, jak to tam teď vypadá.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Hyundai
  Komentáře ke článku
  loading...