Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  POZOR NA DATUM

  Motoristé si musí koupit nové známky

  28.01.2018 05:00 / auto google+ twitter facebook

  Řidiči si musí hlídat nejen neustálé změny v pravidlech, ale i platnost dokladů včetně dálničního kupónu. Od února je zapotřebí mít novou známku.

  Mýto lupa
  Řidiči musí dodržovat mnoho předpisů | Archiv

  Blíží se konec platnosti ročních dálničních kupónů na rok 2017, který nastane 31. ledna 2018. Motoristé by tak neměli zapomenout koupit si nový roční dálniční kupón na rok 2018 s platností do 31. ledna 2019. Cena ročního kupónu 1 500,- Kč zůstala stejná jako v loňském roce.  

  Kupón stojí stále 1 500 korun
   

  Motoristé by ve vlastním zájmu neměli odkládat nákup ročních dálničních kupónů na poslední lednové dny, kdy kulminuje poptávka po těchto kupónech, ale zakoupit si je co nejdříve. "Vyhnou se tak případnému riziku, že při hromadných nákupech ročních dálničních kupónů na poslední chvíli mohou být na některých prodejních místech přechodně vyprodány a budou se muset obrátit na jiné prodejce," upozornil Státní fond dopravní infrastruktury ČR.

   

  Motoristé by měli kupovat dálniční kupóny pouze na oficiálních prodejních místech, jejichž seznam je uveden na webu Státního fondu dopravní infrastruktury. "Upozorňujeme, že před vylepením dálničního kupónu je dle zákona řidič povinen na oba díly dálničního kupónu prokazujícího úhradu časového poplatku vyznačit údaj o registrační značce vozidla, pro které byl kupón zakoupen, přičemž nejvhodnější je pro to použít tenký lihový fix," podtrhl Státní fond dopravní infrastruktury.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...