Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  AUTOMOBILOVÁ REVOLUCE

  Auto budoucnosti nemá volant

  16.01.2018 10:00 / auto google+ twitter facebook

  Automobilky pilně pracují na autonomních vozidlech, které motoristy zbaví povinnosti řídit. Tesla a jiné automobilky se v tomto dostali už pořádně daleko. General Motors však přichází s opravdovou revolucí. Představil koncept bez volantu.

  Auto bez volantu lupa
  Auto bez volantu i pedálů a páky | Fakt24

  Nový koncept od GM s názvem Cruise AV kromě volantu přišel také o pedály a jiné manuální ovládání. GM zatím o svém konceptu nechce mnoho prozradit, ale je jasné, že se díváme na upravený interiér modelu Bolt EV. Podle automobilky je však auto již připravené do výroby a nyní se čeká na schválení úřady v USA.  

  Auta budoucnosti budou tichá, ekologická a bez řidiče
   

  Prakticky všechny automobilky se nyní snaží jít zejména dvěma směry - auta by měla jezdit na elektřinu a ovládat by se měla sama. Někteří odborníci se ale domnívají, že v budoucnu již auta nebudou a nahradí je jen jakási "vozítka bez šarmu" - psali jsme zde.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...